החברה

אודות

"אודיטון אדריכלות מוסיקה" היא חברה עם וותק של 30 שנה, המתמחה במערכות אודיו, וידאו, בבתים חכמים ובמערכות בידור ביתיות. במסגרת עבודתנו בחברה אנו מיעצים, מתכננים, נותנים שירות ומתקינים מערכות חשמל חכם, מערכות מוסיקה מרכזיות, מערכות סטריאו, מסכי פלסמה ו-LCD, מערכות קולנוע, ותמיד שואפים למצוא את הפתרונות שיתאימו לרצונותיכם ולצרכיכם האישיים.

 

מקס דויטש - מייסד ומנכ"ל

מקס דויטש, שוחר מוסיקה, טכנולוגיה, וסקרן בלתי נלאה, פנה לעסוק במערכות ביתיות לאחר שלמד הנדסאות אלקטרוניקה, והתמחה במערכות בקרת מטוסים במהלך שרותו הצבאי. בשנות ה-80 הקים את חברת "אודיטון" שבמרוצת השנים נהפכה למוסד ירושלמי מבוסס וידוע.

במהלך שנות פעילותו באודיטון צבר ניסיון מקצועי עשיר ומגוון. הוא התמקצע בתחומי מערכות האודיו-וידאו, מערכות שליטה, חשמל חכם, ופיתח מיומנות נרחבת למתן פתרונות חווייתיים, חדשניים, ומקוריים. מקס משקיע את מירב מרצו להבנת האדם העומד מולו, ולמציאת הפתרונות הטכנולוגיים ההולמים ביותר עבורו.

כאיש מקצוע, מקס שואף למצוא את האיזון המושלם בין איכות, אסתטיקה, פשטות תפעול, ומחיר. "הנאה, כיף, והתרגשות," מקס מציין, "הם מטרת המערכות בהן אני עוסק. עבודתי היא תמיד למצוא את הדרך בה הטכנולוגיה יכולה לשרת את הרצונות, הצרכים, והתשוקות של לקוחותיי".