המלצות

לפני כשנה שיפצתי את ביתי. חברת אודיטון היתה אמונה על תכנון מערכת הסאונד החכם בבית ועל תכנון והקמת חדר קולנוע מקצועי. צוות החברה עבד באופן מקצועי וסבלני ביותר, היה קשוב לצרכים שלנו ונענה לכל בקשה. הצוות דייק בלוחות הזמנים, בתכנון ובביצוע והגיע כל אימת שהתבקש על מנת להריץ את המערכת. אנחנו מרוצים מאד ועברנו תהליך חיובי ונעים. השירות שאנחנו מקבלים עד היום הוא אדיב ביותר ואין תקלות כלל! ממליצים עליהם בחום!!

נירית איידלמן אבני, מבשרת-ציון

למדי, למקס ולאייל שלום רב,

אנו מבקשים להודות לכם על השירות המקצועי והנדיב שנתתם לנו כשרכשנו לאחרונה טלוויזיה ומערכת שמע מכם. כרגיל, אצלכם זכינו ליחס מצויין, כזה שנותן הרגשת חברות אמתית. אתם ממש מצטיינים בכך. זו לא הפעם הראשונה שרכשנו דרככם מוצרי שמע, ותמיד הרגשנו שאנו יכולים לסמוך עליכם. השירות שקיבלנו מאייל, הטכנאי, היה גם כן שירות מעולה. מלבד היותו מקצועי, אייל אדם מקסים, לבבי, ומצטיין בנתינת שירות בבית הלקוח.

גם להבא נבוא לרכוש אצלכם את מה שנצטרך בתחום.

בברכת שנה טובה ותודה מקרב לב

רחל ומידד דניאל

אחרי שבדקתי כמה חנויות במרכז העיר כדי לרכוש מערכת סטריאו והתאכזבתי, פניתי באין ברירה לאינטרנט. צלצלתי  ל"אודיטון". ענה לי קול של אישה עדינה ומלאת התעניינות לספק את צרכי. הסבירה לי שב"חנות" יש להם מה שאני מחפשת וקבעתי פגישה. להפתעתי נכנסתי לחדר דומה לסלון בגודל דומה לשלי עם ספה מול שלוש מערכות שמדי והטכנאים הכינו במיוחד בשבילי.  הצוות, במקצוענות ובסבלנות רבה נתנו לי להקשיב ולענות עד הפרט הכי קטן לכל שאלתי. אחרי שעתיים לא הייתה לי שום ספק שהם מלאו את חלומי. בעל החנות, מהנדס אודיו במקצועו מלווה טכנאי הגיעו לביתי, התקינו את המערכת אחרי שבדקו אל המקומות המתאימים לרמקולים, ואחרי שעתיים מעבודה רצינית ביותר אני נהנית ממוסיקה נהדרת. אני ממליצה בחום על צוות מקצועי, ושרות אדיב והאחראית.

שרה חדקל

I have no hesitation in recommending the services of AUDITON for anyone seeking to create a home entertainment system involving music and TV installations.  

The AUDITON team headed by Max specializes in all phases of the relevant technology and supplies the most up-to-date and reliable equipment. 

In addition to efficient installation, AUDITON provides a superb service to its clients years after the systems have been installed and can be relied upon to usually respond within 24 hours. I consider such service as being  of equal importance to the initial installation.

Isi Leibler, Jerusalem

למקס ולצוות שלום,

ברצוני להודות על השירות המהיר המקצועי והיעיל שקבלתי, בבקשתי לתיקון אחד מחלקי מערכת הסטריאו.

השרות שלאחר מכירה הוא אחד ממבחני השרות האמתיים בהם עסק נבחן. עמדתם בו בהצלחה רבה.

תודה.

פנחס בידרמן

בחודש מאי 2015 עברנו לדירה חדשה בתל אביב. פנינו למקס מאודיטון לאחר שחברים קרובים ביותר המליצו עליו. ברצוני לציין שלפני כן קיבלנו ייעוץ מחברה מקומית הממוקמת בהרצליה עם משרדים מפוארים. מהר מאד החלטנו להמשיך עם אודיטון והסיבה לכך לא הייתה המחיר. 

היחס האישי, ההקשבה לצרכינו וההדרכה באפשרויות הקיימות היו יוצאים מו הכלל. באופן מיידי חשנו שישנה אוזן קשבת והרגשנו בנוח עם האלטרנטיבות שהועלו בפנינו. מקס "תפר" את המערכות השונות בהתאם למה שביקשנו ופרש לפנינו את האפשרויות הקיימות לא רק לפי רמות המחיר השונות אלא גם לא היסס לתת הדרכה והכוונה . חווית הקניה לוותה בצוות אדיב ואטנטיבי. 

כשוחרי מוזיקה קלאסית לא היה גבול לשמחתינו לשמוע את התוצאות. יש לציין שגם לאחר סיום העסקה נענינו ברצון בפניות שונות והשירות היה ונשאר צמוד, מהיר ואפקטיבי.

פרופ' אביטל פסט