מולטי-רום אודיו

בית חכם

מהסלון ועד חדרי השינה, המטבח ,חדרי האמבטיה, והגינה, מערכות מולטי-רום מאפשרות למוסיקה שלך לעקוב אחריך ברחבי הבית. עם מערכת אחידה ורבת-חלקים תוכל לנגן את תחנת הרדיו האהובה עליך במטבח, ליצור את חוויית הקולנוע בסלון, ולנגן שירים מהספרייה הדיגיטלית, מהדיסקים והרדיו בכל חדר אחר ברחבי הבית.    

מולטי-רום וידאו

מערכות מולטי-רום וידאו מאפשרות לך לצפות במגוון של מקורות צפייה (לרבות סטרימרים, ממירי כבלים, משחקי מחשב, DVD, ועוד) בכל אחד ממסכי הטלוויזיה שבביתך באופן סימולטני.

מערכות שליטה ואינטגרציה

עם מערכת שליטה שנבנית בהתאם למידותיך, אנו מעוניינים למנוע את התסכול ואת מלאכת הניחושים שבתפעול המכשירים בביתך.  מערכות השליטה שאנו מציעים מתפעלות מולטי-רום אודיו, סטרימרים, מערכות קולנוע ביתי, תריסים, ווילונות, תאורה, ועוד. בתכנון מערכות שליטה אלה המטרה העומדת בפנינו היא צמצום המפסקים ולוחות ההפעלה הלא-הכרחיים שמפוזרים ברחבי הבית, והחלפתם בממשק בודד שהוא יותר אסתטיים ונוח להפעלה. 

אוטומציה

כל דבר במסגרת הבית או סביבת העבודה יכול להתבצע באופן אוטומטי על מנת למלא אחר צרכיך. רוצה להדליק את תאורת הבית במחי כף? שעוצמת המוסיקה תרד כאשר מצלצלים בדלת? שסלון ביתך יעבור למצב קולנוע בלחיצת כפתור? עם הטכנולוגיה והניסיון שלרשותנו נוכל לממש כל אחת מהאפשרויות הנ"ל והרבה מעבר!